דייט ראשון מחפש קופידון!

רוצה להיות הפנים החייכניות שיקבלו את פני הסטודנטים החדשים לקראת יומם הראשון בקמפוס? הגעת כבר ל'דייט הראשון' שלנו, והרגשת עד כמה זה חיוני לסטודנט החדש להכיר את השטח מקרוב?

ב-19/10, יום חמישי, ייערך באוניברסיטה "דייט ראשון" בין הסטודנטים של שנה א' מכל החוגים לבין האוניברסיטה. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק באירוע החוויתי הזה ועל הדרך לקבל הטבות שוות!

זו השנה החמישית  בה האוניברסיטה, בשיתוף אגודת הסטודנטים, עורכת יום אוריינטציה מרוכז לכל הסטודנטים שמיועדים להתחיל שנה א' בכל החוגים.

'דייט ראשון' הוא יום של היכרות אינטימית של הסטודנטים עם האוניברסיטה, על מגוון שירותיה (פגישה עם הרקטור והדיקנים, סיור בפקולטות ועוד). מטרת היום היא לאפשר נחיתה נוחה ורכה יותר לספסל הלימודים.

אגודת הסטודנטים מחפשת סטודנטים שאוהבים ומכירים את האוניברסיטה שילוו את התכנים במהלך היום.

יש לנו הרבה תפקידים למלא וביניהם:

  • קליטת הסטודנטים בתחילת היום
  • ליווים במהלך היום
  • עזרה בארגון הלוגיסטי של היום ועוד...

ביצוע התפקיד הוא בהתנדבות מלאה, אך כל מתנדב שישתתף ביום יקבל:

  • הגרלת מקומות חניה בתוך הקמפוס בין המתנדבים.
  • תוספת של 2% לנקודות בבידינג (ללא תלות במילוי סקר הערכת הוראה. למבצעים בידינג סמסטריאלי ההטבה תהיה תקפה לבידינג של סמסטר ב'. למבצעים בידינג שנתי ההטבה תהיה תקפה לבידינג סמסטר א' של שנת הלימודים הבאה- תשע"ח)        
  • כניסה חינם לאירוע של האגודה לבחירתך (כגון מסיבת פתיחת שנה)

כל מתנדב חייב לפנות לעצמו את כל יום חמישי 19.10 מהשעה 08:00 ועד 16:00

כמו כן, כל מתנדב מחויב להגיע ליום הכשרה. הכנס יתקיים ביום רביעי 16/10 בשעה 16:00-18:00 – חובת השתתפות למתנדבים. מיקום יעודכן בהמשך.

 

Loading nanoRep Q&A and FAQ Software