אודותינו

הנהלה

דבר יושב ראש אגודת הסטודנטים  

סטודנטיות יקרות וסטודנטים יקרים,  

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב היא האגודה הגדולה והמובילה בישראל. התחייבנו לייצג אתכם, הסטודנטים והסטודנטיות, לשמור על הזכויות שלכם ולקדם את האינטרסים הסטודנטיאליים שלכם בקמפוס ומחוצה לו. אנחנו כאן בשבילכם כל הזמן: מנסים לפעול למענכם ברמה היומיומית בכל התחומים ולספק עבורכם שירותים אקדמיים, חברתיים ותרבותיים.

במהלך השנה אגודת הסטודנטים והסטודנטיות פועלת כדי להקל עליכם עד כמה שאפשר, לאפשר לכם להתרכז בלימודים בראש שקט ולא פחות חשוב – ליהנות מהחוויה הסטודנטיאלית שלכם.

בין היתר אנחנו דואגים ליצירת מעטפת תמיכה אקדמית, קיום פעילויות תרבות, חברה וספורט, הפעלת חללי לימוד אטרקטיביים ("המבחנה"), מתן הנחות בתחבורה הציבורית, בקורסי העזר ובחוגי ההעשרה של Xtra, יצירת חיי קהילה במעונות, הפעלת בית דפוס במחירים נוחים, שמירה על מחירונים מפוקחים בקפיטריות – וזאת רק רשימה חלקית. גם בשנה הקרובה נמשיך בפעילות בכל הכוח כדי לפתח את השירותים האלה ושירותים נוספים, ולהתאים אותם לצרכים המגוונים של קהילת הסטודנטים.

אנחנו גאים ושמחים למלא תפקיד משמעותי מהחיים שלכם בקמפוס. כל מחלקה באגודה אחראית למרכיב אחר בהם – ויחד, בשיתוף פעולה, הן יוצרות, מעצבות ומטפחות חוויה אקדמית שלמה, כזאת שביום מן הימים תיזכרו בה בחיוך ובגעגוע.

עוד קיץ נגמר, כל סיום הוא התחלה חדשה - וכל התחלה, גם של שנת לימודים, מעניקה הזדמנות לקבל דף חלק, שכל אחד בוחר מה לכתוב עליו. כל התחלה כזאת מביאה איתה סקרנות והבטחה. לרגל פתיחת השנה החדשה כולי תקווה שתקדישו את הזמן שעוד נותר לכם באקדמיה לעשייה ולמצוינות, תשאפו תמיד ליותר ותעשו את המיטב על מנת שהתקופה הזאת תהיה משמעותית, מהנה, מרגשת וחווייתית ככל האפשר.

תעשירו את הידע, תבססו קשרים ישנים ותרקמו חדשים, תנסו להתרכז בעשיית הטוב ובשיפור החיים של כולנו, בדברים הקטנים והגדולים. תזכרו כי מוטלת עלינו האחריות ליצור חברה טובה ומשפיעה יותר. הכוח נמצא אצלנו.

 דלתות האגודה פתוחות עבורכם בכל עת. אנחנו פה כדי לסייע, להקשיב לבעיות, לעשות מאמצים לפתור אותן מול הגורמים הרלוונטיים ולנסות להוציא לפועל יוזמות ורעיונות. אני מזמין אתכם מכל הלב להיעזר במחלקות האגודה כשתרגישו צורך בכך – הן כאן בשבילכם.


בברכת שנת לימודים מהנה ומוצלחת,

 

רום טנא

יו"ר אגודת הסטודנטים

 

054-9770370 | yor@student.co.il


שעות קבלה במזכירות:  9:00-15:00

 

הצוות

רום טנא

יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות
036407654

אילנית זיו

מזכירת האגודה
036407654

רז עליון

סגנית יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות
036407657

נועה נאור

מנהלת משאבי אנוש
036405632
אין פריטים להצגה