אודותינו

הנהלה

סטודנטיות יקרות, סטודנטים יקרים,

ביולי 2019 נבחרתי לכהן כיושבת-ראש אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב. ראשית אבקש להביע תודה והערכה לחברות וחברי מועצת האגודה על האמון והתמיכה שהביעו בי; זו זכות גדולה לעמוד בראש אגודת הסטודנטים הגדולה והמובילה בישראל. בהזדמנות זו אודה לרום טנא, יושב הראש היוצא, על מסירותו ופועלו למען האגודה ואנשיה בשנתיים האחרונות, ואאחל לו ברכה והצלחה בהמשך דרכו.

נבחרתי לתפקיד לאחר שנה מלאה ומשמעותית כראש מחלקת מינהל ורווחה, ולאחר שנתיים כנציגת החוג לגאוגרפיה. אחריות גדולה מוטלת על כתפיי – נבחרתי לייצג 30,000 סטודנטיות וסטודנטים, ומתוקף כך בכוונתי להילחם על הדברים החשובים לכולנו ולנצל את ההזדמנות הגדולה שניתנה לי, על מנת לשמש דוגמה אישית לעשייה חיובית ומצמיחה.

האגודה היא הבית שלי ואעשה הכל, על מנת שהיא תהיה הבית שלכן ושלכם: בית לזכויות, לרווחה, לסוגיות אקדמיות ואישיות, לשאלות, ליוזמות ולמעורבות חברתית. אנו מחויבות ומחויבים לכל אחת ואחד מכן, ונמשיך לפעול כל העת על מנת לתת את המענה הטוב והמקצועי ביותר בכל סוגיה. נשאף להתייעל ולהשתפר על מנת שהחותם שלנו יוטבע בכל מקום בו נידרש לכך.

מטה האגודה והנציגות והנציגים בחוגים השונים, עסוקים כל העת במטרה לדאוג לכן ולכם, ודעו כי הטובות והטובים ביותר אמונים על ביצוע המשימה הזו. דלתות האגודה ובפרט דלתי האישית, פתוחות עבורכן ועבורכם בכל רגע, ואני מזמינה בחום אתכן ואתכם להיענות להזמנתי זו.

תקופת הלימודים באקדמיה היא אבן דרך בחייכן ובחייכם, והאגודה כאן כדי להפוך אותה למשמעותית עוד יותר – לחוויה שתמשיך ללוות אתכן ואתכם אך ורק לטובה. אני מאחלת הצלחה כבירה בכל אשר תלכו בשנה הקרובה ולשיתוף פעולה פורה.

אני כאן בשבילכן ובשבילכם!

ירדן בן-צבי

050-7590766

yor@student.co.il

 

הצוות

ליאור חזן

יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות
036407654

אילנית זיו

מזכירת האגודה
036407654

דניאל זילבר

סגנית יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות
036407657

נועה נאור

מנהלת משאבי אנוש
036405632
אין פריטים להצגה