הנהלת האגודה החדשה

ביום ראשון, 21 ביולי 2019, התקיימה ישיבת מועצה של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות באוניברסיטת תל-אביב, בה נבחרה שדרת ההנהלה החדשה של האגודה, ובראשה יושבת ראש האגודה וסגניתה. הבחירות בוצעו בהליך דמוקרטי וחשאי כמקובל, תחת פיקוחו של מבקר האגודה, עו"ד גיא הדר.

ליושבת ראש האגודה נבחרה ירדן בן-צבי מתל-אביב, אשר תתחיל את שנתה השלישית בלימודי גאוגרפיה ומגדר לתואר ראשון. בן-צבי שימשה בשנה האחרונה כראש מחלקת מנהל ורווחה באגודה.

ירדן בן-צבי מחליפה את רום טנא, אשר מסיים כהונה בת שנתיים בתפקיד יושב ראש האגודה, ומסכם חמש שנים של פעילות באגודה. 

מדברי רום טנא: "אני מתרגש מאוד להעביר את השרביט לידיה המסורות והמקצועיות של ירדן, האדם הנכון לביצוע המשימה בעת הזו. אין לי ספק כי בראשותה, האגודה תגיע להישגים ולפסגות חדשות, ולא נותר לי אלא לברך אותה על כניסתה לתפקיד זה, שכל כולו עשייה למען הסטודנטים והסטודנטיות."

מדברי ירדן בן-צבי: "אני נכנסת לתפקיד בהתרגשות ותחושת שליחות ומבטיחה לעשות הכל על מנת שהאגודה תהיה בית לקידום רווחת הסטודנטים והסטודנטיות בקמפוס. המענה שלנו ימשיך להיות מחויב, שירותי ומגוון, תוך חתירה מתמדת לשיפור." 

לסגנית יושבת-ראש האגודה נבחרה סאלי יוסף מבת-ים, אשר תתחיל את שנתה הראשונה בלימודי מנהל עסקים לתואר שני. יוסף שימשה בשנה האחרונה כראש מחלקת הסברה ופרסום באגודה.

סאלי יוסף מחליפה את רז עליון, אשר מסיימת כהונה בת שנה בתפקיד סגנית יושב ראש האגודה, ומסכמת קצת יותר משנתיים של פעילות באגודה.

בנוסף לכך נבחרו בעלי התפקידים הבאים:

• לתפקיד ראש המחלקה האקדמית נבחרה טלי אבנת, תלמידת פסיכולוגיה וניהול, אשר תחליף בתפקידה את שיר דרמר.

• לתפקיד ראש מחלקת מנהל ורווחה נבחרה רותם גרוסמן, תלמידת קולנוע וטלוויזיה, אשר תחליף בתפקידה את ירדן בן-צבי.

• לתפקיד ראש מחלקת הסברה ופרסום נבחר יואב זיו, תלמיד הנדסת תעשייה וניהול, אשר יחליף בתפקידו את סאלי יוסף.

• לתפקיד ראש מחלקת תרבות וקשרי חוץ נבחרה ליאור חזן, תלמידת פסיכולוגיה, אשר תחליף בתפקידה את ליאת כהן.

עובדות האגודה ונציגיה בחוגים השונים מברכים את בעלי ובעלות התפקידים הנכנסים, מודות לבעלי ובעלות התפקידים היוצאים על שירותם המסור למען הסטודנטים והסטודנטיות, ומאחלים להן הצלחה בהמשך דרכן. 

 

מימין לשמאל: רום טנא, ירדן בן-צבי, רז עליון, סאלי יוסף.