הנהלת האגודה החדשה

אמש, ה-29 ליולי 2020, התקיימה ישיבת המועצה של אגודת הסטודנטים והסטודנטיות באוניברסיטת תל-אביב לחודש יולי, במסגרתה התקיימו בחירות לתפקידי הנהלת המחלקות השונות באגודה כשבראשן יושבת ראש האגודה וסגניתה. הבחירות בוצעו בהליך דמוקרטי וחשאי כמקובל, תחת פיקוחו של מבקר האגודה, עו"ד גיא הדר.

לתפקיד יושבת- ראש האגודה נבחרה ירדן בן צבי מבין 3 שהציעו את מועמדותם. בן-צבי נבחרה בסבב הבחירות הראשון עם 40 קולות לטובתה, זו תהיה שנתה השניה של בן-צבי במסגרת תפקיד זה אחרי שנבחרה גם בשנה שעברה. 

לתפקיד סגנית יושבת-ראש האגודה נבחרה ליאור חזן אשר מילאה את תפקיד ראש מחלקת תרבות באגודה בשנה האחרונה, עם 50 קולות לטובתה, 7 קולות כנגדה וקול אחד נמנע.

 

בנוסף לכך נבחרו בעלי התפקידים הבאים:

• לתפקיד ראש המחלקה האקדמית נבחרה דניאל זילבר אשר שימשה בתפקיד נציבת זכוות אקדמיות, וכעת תחליף את קודמתה בתפקיד- טלי אבנת.

• לתפקיד ראש מחלקת רווחה ומעונות נבחרה רותם גרוסמן עם רוב של 43 קולות, ותנהל את המחלקה מזה שנתה השנייה. 

• לתפקיד ראש מחלקת הסברה ופרסום נבחר אור ברוטי עם רוב של 42 קולות, וימשיך בתפקיד אחרי שנבחר בבחירות הזמניות לפני כחודשיים.

• לתפקיד ראש מחלקת תרבות ספורט וקשרי חוץ נבחר נציג לימודי קולנוע וטלויזיה לתואר ראשון- עידו מונטייז עם רוב של כ-51 קולות. מונטנייז יחליף את קודמתו בתפקיד- ליאור חזן. 

עובדות האגודה ונציגיה בחוגים השונים מברכים את בעלי ובעלות התפקידים הנכנסים, מודות לבעלי ובעלות התפקידים היוצאים על שירותם המסור למען הסטודנטים והסטודנטיות, ומאחלים המון הצלחה בהמשך הדרך!