יריד התעסוקה 2021

אומרים שעם הצלחה אי אפשר להתווכח. זו בדיוק הסיבה שבגללה החלטנו גם השנה, לקיים את יריד התעסוקה השנתי באופן דיגיטלי, ולעזור לך להתניע את הקריירה מהסביבה הכי נוחה שאפשר- מהספה בסלון.

בכל שנה, מפיק המרכז לפיתוח קריירה אוניברסיטת תל אביב, את יריד התעסוקה הגדול בתחומו בארץ. עשרות חברות מובילות מגיעות שנה אחרי שנה לפגוש אתכם ואתכן- הסטודנטים והסטודנטיות, ומביאות איתן מאות הזדמנויות מקצועיות- במיוחד בשבילך :)

הפלטפורמה הוירטואלית תאפשר לך להגיע, להכיר ולהתרשם, כמו תמיד, ממגוון רחב של תחומי עשייה בחברות הגדולות ביותר, מהמחשב בבית או מהסמארטפון- זו כבר בחירה שלך.

יריד התעסוקה הדיגיטלי יתקיים בתאריך ה-30.05.2021. תוכלו לבקר במתחמים השונים (ממש כמו ביריד אמיתי), לפגוש נציגים של החברות ולשאול את כל השאלות החשובות. בין החברות המשתתפות ביריד תוכלו למצוא את: אינטל, בלומברג, מובילאיי, לוריאל, אסם, אפל, תנובה, אמזון, דל, סמסונג, יוניליבר ועוד המון חברות אחרות שתוכלו לקרוא עליהן ברשימה המלאה, המופיעה ממש כאן- https://bit.ly/3ftsCOP.

 

איך נרשמים?

להרשמה יש ללחוץ על הלינק הבא taucareerfair.eventmagix.com. לאחריה, ישלח אלייך שם משתמש, סיסמא וכמובן לינק כניסה שבעזרתו תוכלו להכנס אל המערכת הדיגיטלית, לסייר במתחמים השונים, וכמובן- ליצור קשר עם נציגי החברות אונליין.