ספטמבר 2020 – הכל דיגיטלי, גם יריד התעסוקה

בכל שנה מפיקה אוניברסיטת תל אביב את יריד התעסוקה הגדול בתחומו בארץ. עשרות חברות מובילות מגיעות שנה אחרי שנה לפגוש אתכם ואתכן- הסטודנטים והסטודנטיות, ומביאות איתן מאות הזדמנויות מקצועיות לפגש זה.

השנה, מסיבות ברורות, קיום היריד היה בסכנה – קורונה, התו הסגול, לימודים שעברו לאונליין – היה ברור שגם יריד התעסוקה צריך להשתנות.

ולכן, בהתאם לנסיבות הלא כל כך שגרתיות, חישבנו מסלול מחדש והעברנו גם את יריד התעסוקה לדיגיטל! הפלטפורמה הוירטואלית תאפשר לכם ולכן להגיע, להכיר ולהתרשם, כמו תמיד, ממגוון רחב של תחומי עשייה בחברות הגדולות ביותר- מהמחשב בבית.

יריד התעסוקה הדיגיטלי יתקיים בתאריך ה-9.9.2020 בין השעות 9:00-17:00. תוכלו לבקר במתחמים השונים (ממש כמו ביריד אמיתי), לפגוש נציגים של החברות ולשאול את כל השאלות החשובות. בין החברות המשתתפות ביריד תוכלו למצוא את: אלביט מערכות, אפלייד מטיריאלס, אפל, פלייטיקה, גוגל, אסם נסטלה, TASC, הסוכנות היהודית לארץ ישראל, Cisco, טבע, Bloomberg, בנק דיסקונט ועוד שמות רבים אחרים- לחצו כאן לרשימה המלאה- https://bit.ly/32T4TRS.

 

איך נרשמים?

להרשמה יש ללחוץ על הלינק הבא https://www.taucareerfair.net/ .סמוך למועד האירוע ישלח לינק להרשמה קצרה ומהירה אשר תכניס אתכם ואתכן אל תוך המערכת הדיגיטלית. בתום אישור הפרטים, תוכלו להכנס אל המערכת הדיגיטלית ולסייר במתחמים השונים וליצור קשר עם נציגי החברות  אונליין.

*פספסתם/ן את האירוע? בתום יריד האונליין, הפלטפורמה תהיה לרשותכם/ן למשך חודש נוסף, למרות שלא תוכלו לדבר עם הנציגים אונליין תוכלו להמשיך להתרשם מהדוכנים, המשרות והמידע המוצע באתר הדיגיטלי. לאתר לחצו כאן: https://bit.ly/3isV8Ap