פרוייקטים במחלקה האקדמית

בחודשים האחרונים המחלקה האקדמית שמה את הרגל חזק על הגז ומקדמת את מה שיעזור לכן ולכם לצלוח את התואר! 

 

אז מה קרה בינתיים במחלקה?

 

קבוצת פייסבוק Q&A:

כדי לתת מענה נוח ומהיר ושיהיה זמין לכולם בכל זמן, גם מחוץ לשעות הקבלה הרגילות, פתחנו קבוצת פייסבוק אליה כולן וכולם מוזמנים להעלות שאלות אקדמיות ולקבל מענה, לעקוב אחרי פוסטים של חברים אחרים בקבוצה וללמוד מהם! לקבוצת הפייסבוק

 

הנגשת המידע האקדמי: 

להכיר את הזכויות, החובות, למי לפנות ועוד. עד לא מזמן, כל המידע נמצא באינטרנט אבל לא בצורה נוחה ומסודרת. המחלקה האקדמית לקחה על עצמה להנגיש לסטודנטים את הדברים החשובים כדי שיהיה קל להגיע אליהם! 

לכל התקנונים לחצו כאן.

למי ניתן לפנות במקרים של תלונות על בוחנים ותנאי בחינה לחצו כאן. 

 

מצלמות לצילום קורסים: 

רכשנו מצלמות חדשות אשר עוקבות אחרי המרצה באופן אוטומטי, הן מותקנות בכיתה ואינן דורשות צלם בשטח, כך שנוכל לצלם יותר קורסים באיכות טובה יותר ובעלות נמוכה יותר! 

 

טופס דיווח מילואים: 

בשיתוף ובהובלת מתן בריל וחן כהן, הרמנו את הכפפה ויצרנו טופס דיווח מילואים- כדי שתוכלו לתכנן מראש ולחסוך את הלחץ של השלמות לפני מבחנים! עד כה מילאו את הטופס למעלה מ-100 סטודנטים וסטודנטיות בתכנית הפיילוט, ובסיום הסמסטר יישלח משוב לכל ממלאי הסקר כדי שנוכל ללמוד ולייעל את השירות!  

 

רכז תארים מתקדמים:

כ-14,000 סטודנטים וסטודנטיות באוניברסיטה, כלומר כמחצית מהסטודנטים והסטודנטיות לומדים לתארים מתקדמים. כדי להרחיב את השירות של האגודה כך שתהיה רלוונטית גם להם, נפתח תקן חדש לרכז תארים מתקדמים אשר ימפה את צרכיהם ויענה עליהם. ניתן לפנות בכל נושא! acad3@student.co.il חן צור.

 

ערב הוקרה למשרתי ומשרתות המילואים:

כמידי שנה עורכת המחלקה האקדמית ערב הוקרה למשרתי ומשרתות המילואים. השנה, ערב ההוקרה התקיים בתאריך 15.04 וכלל הופעת סטנד אפ של יוסי גבני, חלוקת מתנות וכיבוד. תודה לכל מי שהצטרף אלינו לערב של כיף!