סדנאות TAU MASTERS

ניתן להירשם לכל אחת מהסדנאות כאן.

תיאור הסדנאות:

 

סדנת "איך למצוא את הקריירה שמתאימה לי?"

בסדנה נתמקד בנושאים הבאים:

* מהי קריירה? איך אני יכול לבנות קריירה שתתאים לי?

* זיהוי ומיפוי נטיות תעסוקתיות

* העלאת מודעות לערך התעסוקתי שאני מביא איתי לעולם העבודה: חזקות, ידע וניסיון

 את הסדנה תעביר מירב האובן, יועצת הקריירה של המרכז לפיתוח קריירה

למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן.

 

סדנת הקמת פרופיל לינקדאין ושימוש בו

פרופיל לינקדאין נחשב היום למצרך חובה לכל מחפש עבודה, וכן לכל מי שמעוניין להרחיב את ההזדמנויות שלו בשוק התעסוקה. לינקדאין מאפשר לנו להגיע כמעט לכל גורם מקצועי בארץ ובעולם, ולייצר קשרים שיועילו לנו כעת ובעתיד ולכן הנוכחות ברשת היא קריטית.

  את הסדנה תעביר כנרת ברקול-דיין, יועצת הקריירה של המרכז לפיתוח קריירה.

למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן.

 

סדנת הכנה לראיונות עבודה

הכנה לראיון עבודה היא קריטית על מנת להצליח להעביר למראיינים מהן החוזקות שלנו ומדוע אנחנו המתאימים/ות ביותר למשרה. את הסדנה תעביר כנרת ברקול דיין, יועצת הקריירה של המרכז לפיתוח קריירה של אוניברסיטת תל אביב.

למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן.

 

סדנת כתיבה ושדרוג קורות חיים

שאנחנו שולחים קורות חיים, הרושם הראשונים שלהם יכול לחרוץ גורלות. לצד השני יש מעט מאוד זמן כדי לנסות ולהתרשם אם אנחנו מתאימים לתפקיד המוצע. לכן, חשוב מאוד לדייק את עצמנו, להבין מה נדרש מאיתנו ולהביא את עצמנו לידי ביטוי במסמך. את הסדנה תעביר כנרת ברקול דיין, יועצת קריירה של המרכז לפיתוח קריירה באוניברסיטת תל אביב.

במה נתמקד?

מבנה קורות חיים ופירוט לגבי כל חלק (פרטים אישיים, השכלה, נסיון תעסוקתי וכו').
כללי עשה ואל תעשה בקורות חיים – האם לצרף תמונה? האם לכתוב מצב משפחתי? האם לכתוב את קורות החיים בעברית או באנגלית? האם לציין עבודה שעבדתי בה חצי שנה?
כתיבת מכתב נלווה

 

למידע נוסף ניתן ללחוץ כאן.

 

סדנת מיומנויות תקשורתיות ארגוניות בצוות: סדנה זו תעסוק במשמעותה של עבודת צוות, מאפייני צוות אפקטיבי, דינמיקה בהתגבשות צוותים וחלוקת תפקידים בצוות וגבולות גזרה. לאחר מכן נעסוק בניהול קונפליקטים ומודלים וסגנונות שונים בניהול קונפליקטים, אבחון של הסגנון האישי של המשתתפים ודרכים לקידום פתרונות win-win. לבסוף נעסוק במשוב אפקטיבי וניהול שיחות רגישות ושאילת שאלות מורכבת בסביבה צוותית.

מידע נוסף: https://enter.tau.ac.il/

 

סדנת ניהול ללא סמכות: במודולה זו נסקור את המבנה המטריציוני: יתרונות וחסרונות והאתגרים הארגוניים והאישיים של העובד והמנהל, כולל ניתוח ממשקי עבודה נפוצים בארגון: מאפיינים והשפעתם וכיצד לייצר מחויבות רבה יותר אצל העמיתים שלי? לאחר מכן, נלמד על מודלים של סגנונות תקשורת והתאמת התקשורת שלי לסגנונות השונים. נמשיך ונעמיק במודלים להעלאת מוטיבציה ויישומם בפועל וכיצד ניתן להניע עובדים באמצעות זיהוי צרכים נכון ומדויק. לבסוף נסתכל על צדדים יישומיים כמו התמודדות עם פערים בתפקוד הקולגות, פיתוח אסרטיביות בניהול, ניהול תקשורת אפקטיבית מכוונת תוצאות, התמודדות עם סיטואציות אופייניות והתנגדויות וכללים לשיווק עצמי בטעם טוב.

מידע נוסף: https://enter.tau.ac.il/

 

סדנת ניהול פרויקטים מקוונת: בסדנה נלמד מהו פרויקט ומה הם גורמי הצלחה וכישלון בפרוייקטים, נמשיך ונעסוק בתפקיד מנהל הפרויקט, מחזור החיים של פרויקט, הגדרת מטרות לפני יציאה לדרך.

משהגדרנו את הפרויקט נלמד כיצד אנחנו מתניעים את הפרויקט מתכננים את לוחות הזמנים נכון, כיצד מנהלים אותם ואיך קובעים את אבני הדרך המרכזיות כולל מעבר על טעויות נפוצות ודרכי הצגת הפרויקט.

לבסוף נעסוק בזיהוי הסיכונים וניהולם, בקרה אחר הפרויקט והרמת דגלים במקרה של תקלות ואירועים בלתי צפויים.

מידע נוסף: https://enter.tau.ac.il/